شماره تلفن ایران فوتبال برگزاری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شماره تلفن: ایران فوتبال برگزاری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟ ، چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه

دو بازیکن باتجربه تیم فوتبال استقلال درحالی از سوی هیات مدیره و بدون اطلاع و هماهنگی با سرمربی این تیم کنار گذاشته شدند که نام دو بازیکن دیگر هم در لیست سیاه بو

چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟ ، چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه

چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه/ چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟

عبارات مهم : بازیکن

دو بازیکن باتجربه تیم فوتبال استقلال درحالی از سوی هیات مدیره و بدون اطلاع و هماهنگی با سرمربی این تیم کنار گذاشته شدند که نام دو بازیکن دیگر هم در لیست سیاه بود.

به گزارش مهر ؛ روزهای سخت و بحرانی استقلال همچنان ادامه دارد و درست در ایامی که اهالی فوتبال انتظار هر اتفاقی به جز اخراج دو بازیکن بزرگ را داشتند، این اتفاق افتاد. اخراج رحمتی و جباری مسیر افکار عمومی و تمرکز روی اخبار مربوط به استقلال را عوض کردن داد تا این بحران تازه، بحران مهم و قبلی این تیم را تحت الشعاع خود قرار دهد.

چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟ ، چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه

* آرامش قبل از طوفان

آرامش کاذبی که قبل از دیدار استقلال و پارس جنوبی بر فضای این تیم حاکم شد، در واقع آرامش قبل از طوفان بود. درست در روزهایی که هیچ خبری از استقلال نبود و به نظر می رسید همه چیز در این تیم در آرامش باشد، جلسات غیر رسمی و غیر حضوری بعضی از اعضای هیات مدیره شکل گرفته بود و تصمیماتی که قرار بود بعد از بازی اعلام شود به نوعی گرفته شده است بود. در واقع پازل اعضای هیات مدیره جهت شرایط بعد از شکست احتمالی این تیم در جم چیده شده است بود.

* ائتلاف بین اعضای هیات مدیره

دو بازیکن باتجربه تیم فوتبال استقلال درحالی از سوی هیات مدیره و بدون اطلاع و هماهنگی با سرمربی این تیم کنار گذاشته شدند که نام دو بازیکن دیگر هم در لیست سیاه بو

پیش از این واکنش‌ها اعضای هیات مدیره استقلال نشان می داد که افتخاری و زمانی دو قطب برابر هم باشند و قراب و ملکی دو عنصر در کنار هم همسو با یکدیگر با کمی میل به به سمت افتخاری. ولی در هفته قبل از دیدار استقلال و پارس جنوبی روابط در هیات مدیره استقلال عوض کردن کرد و ملکی و قراب به هماهنگی کامل با زمانی و سیاست های او رسیدند تا افتخاری تنها عضو حامی منصوریان در هیات مدیره باشد. طبیعی بود که در این شرایط افتخاری دیگر قدرت سابق را در هیات مدیره نداشت و باید زیاد از موضع تعامل با دیگر اعضا برخورد می کرد.

* اخراج با تصمیم مستقیم هیات مدیره

پس از شکست آبی پوشان در جم و در حالی که خیلی ها تصور می کردند تصمیم هیات مدیره استقلال مبنی بر برکناری منصوریان باشد، ولی سه عضو مخالف حضور منصوریان در مذاکره با افتخاری در عین تعجب خیلی راحت با شرایط ابقای مجدد منصوریان کنار آمدند و تا دربی وقت جبران را در اختیار منصوریان قرار دادند.

ملکی که به نمایندگی از سه عضو دیگر هیات مدیره با افتخاری مذاکره کرد، اعلام می کند که نه تنها منصوریان بماند و به کارش ادامه دهد، بلکه ما از او حمایت می کنیم و جهت نشان دادن این حمایت در نخستین قدم بازیکنان مسن استقلال را با مسئولیت خودمان اخراج می کنیم.

چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟ ، چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه

اخراج بازیکنانی که به زعم سه عضو هیات مدیره پا به سن گذاشته بودند ابتدا به ساکن با مخالفت شدید افتخاری مواجه می شود و او اعتقاد است اخراج بازیکنان با نظر مستقیم سرمربی تیم باید انجام شود.

* قرار بود حیدری و منتظری هم اخراج شوند

دو بازیکن باتجربه تیم فوتبال استقلال درحالی از سوی هیات مدیره و بدون اطلاع و هماهنگی با سرمربی این تیم کنار گذاشته شدند که نام دو بازیکن دیگر هم در لیست سیاه بو

نام خسرو حیدری و پژمان منتظری در کنار نام جباری و رحمتی جهت اخراج به افتخاری و سپس به منصوریان اعلام می شود که این عنوان با مخالفت شدید منصوریان مواجه می شود. چانه زنی های افتخاری و منصوریان با ملکی که به نمایندگی از سه عضو دیگر هیات مدیره به اوج خود رسید و در نهایت چانه زنی ها منجر به این شد که نام خسرو حیدری و پژمان منتظری فعلا از لیست سیاه هیات مدیره خارج شود. ولی هیچ تضمینی جهت آن نیست که در آینده هیات مدیره روی کنار رفتن خسرو حیدری و پژمان منتظری از بین بازیکنان استقلال فشار وارد نکند.

* خلع سلاح به اسم حمایت

با توجه به روابط حسنه بین منصوریان با جباری و رحمتی و حمایت های همیشگی این دو از منصوریان، در واقع هیات مدیره به اسم حمایت از منصوریان، دو بازیکن بزرگتر این تیم که حامیان مهم منصوریان در هیات مدیره بودند را از تیم کنار می گذارد تا در بازی های پیش رو که وقت جبران جهت او قائل شدند، با بازیکن کمتر و استرس زیاد کار دنبال شود.

چگونه منصوریان خلع سلاح شد؟ ، چهار بازیکن استقلال در لیست سیاه

* بی اطلاعی منصوریان از اخراج ها

گرچه تصمیم هیات مدیره استقلال مبنی بر کنار گذاشتن رحمتی و جباری از طریق افتخاری به منصوریان انتقال یافته می شود، ولی در حالی که هنوز منصوریان به این عنوان رضایت نداده هیات مدیره این تصمیم را اجرایی کرده و بدون آن که سرمربی تیم اطلاعی داشته باشد تصمیم خود را عملی می کنند.

* ابلاغ شبانه با پیامک

پیامک های شبانه ای که از سوی یکی از مدیران بلند پایه کلوب و به دستور هیات مدیره به دو بازیکن استقلال زده می شود بحران تازه را کلید می زند. بازیکنان اخراجی با سرمربی تیم ارزش تماس می گیرند ولی صحبت آنها با منصوریان این کلاف سردرگم را باز نمی کند. منصوریان به آنها اطمینان می دهد که نقشی در این تصمیم هیات مدیره نداشته و تلاشش را جهت بازگرداندن آنها به تیم می کند.

* قال گذاشتن بازیکن در ساختمان باشگاه

روز گذشته و در حالی که جباری و رحمتی طبق پیامکی که به آنها ارسال شده است بود راس ساعت مقرر به ساختمان کلوب می روند، مشاهده می کنند که هیچ خبری از اعضای هیات مدیره نیست. این دو ساعاتی را در ساختمان کلوب به همراه عبداللهی و فریبا حضور دارند و تنها توفیقی به نمایندگی از کلوب حضور دارد که او هم صحبت های مبهمی را با این دو می کند تا وظیفه نهایی کاپیتان های اول و دوم استقلال خیلی مشخص نشود.

* وقت جهت منصوریان یا هیات مدیره؟

آنچه مسلم است شرایط در کلوب استقلال به نوعی است که زمانی، قراب و ملکی از قبل از دیدار با پارس جنوبی موافق ادامه حضور منصوریان در این تیم نبودند. شکست این تیم در جم هم این سه را مصر کرد تا تصمیم خود را در نخستین نشست هیات مدیره عملی کنند و با در نظرگرفتن این که اکثریت هیات مدیره (سه نفر برابر یک نفر) با آنها بود، به آسانی می توانستند منصوریان را برکنار کنند.

گذشت یک روز از این وقایع و تفکر زیاد در این خصوص، مخالفان منصوریان در هیات مدیره را به این باور می رساند که در صورت برکناری سریع منصوریان، شاید افکار عمومی آنها را بستاید، ولی وقت کم باقی مانده به دیدار این تیم با ذوب آهن و از آن مهمتر دربی پیش رو وقت مناسبی جهت گماردن یک مربی خارجی نیست.

در وهله اول وقت کافی جهت گزینش گزینه خارجی مناسب نیست و از آن مهمتر اگر این اتفاق بیفتد و گزینه خارجی با شکست در یکی دو بازی مهم به خصوص دربی کارش را شروع کند، پروژه آنها با شکست مواجه می شود.

با محاسبه این اتفاقات هیات مدیره به این نتیجه می رسد که در برابر منصوریان و افتخاری انعطاف نشان دهند. در واقع هیات مدیره به اسم وقت دادن به منصوریان فرصتی جهت خود ایجاد کرد تا چند گزینه خارجی را مورد بررسی قرار دهد.

در این میان یک احتمال هم وجود داشت و دارد و آن هم این است که منصوریان بتواند در این چند بازی پیش رو (ذوب آهن، سپیدرود، فولاد و پرسپولیس) نتیجه های مورد نیاز را بگیرد و در این صورت پروژه استخدام مربی خارجی متوقف می شود.

جدا کردن دو بازیکن با تجربه استقلال که از حامیان مهم منصوریان بودند در واقع به نوعی خلع سلاح کردن این مربی در بازی های پیش رو محسوب می شود و این که به این وسیله تشنج جدیدی به تیم وارد شده است و احتمال نتیجه گیری در بازی های پیش رو را هم به حداقل برسد.

واژه های کلیدی: بازیکن | افتخاری | استقلال | بازیکنان | منصوریان | برکناری منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs