شماره تلفن ایران فوتبال برگزاری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شماره تلفن: ایران فوتبال برگزاری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی پلاسکو به آینده گود برج میلاد دچار نشود

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آقای نجفی اجازه بدهید که دلواپس باشیم که هرگز پلاسکو به آینده شبیه گود کنار

پلاسکو به آینده گود برج میلاد دچار نشود

پلاسکو به آینده گود برج میلاد دچار نشود

عبارات مهم : ایران

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آقای نجفی اجازه بدهید که دلواپس باشیم که هرگز پلاسکو به آینده شبیه گود کنار برج میلاد شبیه شود و این در حالیست که در سال 1400 چگونگی مدیریت و ساخت پلاسکو بخشی از کارنامه مدیریت شهری دوره پنجم خواهد بود و پلاسکو کارنامه ما خواهد بود. لذا باید توافق حداکثری از سوی همه طرفین ایجاد شود.

به گزارش ایسنا، علی اعطا صبحگاه امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن گرامیداشت فداکاری آتش نشانان شهید، گفت: دکتر حجت معاون معماری و شهرسازی شورا در رابطه با پیگیری های انجام شده است در خصوص بازسازی پلاسکو به مواردی اشاره کرده است که مورد نیاز است در خصوص آنها توضیحاتی را ارائه دهند.

پلاسکو به آینده گود برج میلاد دچار نشود

وی با بیان اینکه اخیرا معاون شهرسازی و همچنین بنیاد مستضعفان اعلام کرده بزودی پروژه احداث مجدد ساختمان پلاسکو در محل برج و دو قطعه زمین مجاور آن کلنگ زنی می شود، گفت: معاون شهرسازی شب گذشته گفته است که در شش ماهی که تجهیز کارگاه و خاکبرداری انجام می شود نقشه ها تهیه می شود و پروانه را صادر می کنیم ولی این کلام دلسوزانه جای نگرانی دارد.

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: بر اساس ضوابط و مقررات تا پیش از صدور پروانه، هیچ گونه عملیات اجرایی نباید انجام شود. به خصوص اینکه در عنوان پلاسکو تا امروز اختلاف نظرهایی در خصوص تراکم، زیربنا، تعداد طبقات و … وجود دارد و به عبارت دیگر هنوز یک طرح نهایی و اجرایی به منظور اخذ پروانه وجود ندارد.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آقای نجفی اجازه بدهید که دلواپس باشیم که هرگز پلاسکو به آینده شبیه گود کنار

وی با بیان اینکه در خصوص پلاسکو با توجه به میزان تراکم و تعداد طبقات مورد نیاز است کمیسیون ماده پنج مجوز صادر کند و با توجه به اینکه مدرسه ژاندارک در حریم پلاسکو واقع شده است است باید شرکت میراث موافقت روشنی با این طرح داشته باشد، گفت: در حال حاضر طرحی در دست نیست و طبیعتا توافقی هم نشده است.

اعطا با بیان اینکه صرفا مرحله اول مسابقه طراحی معماری جهت دریافت ایده ها جهت طرح تازه پلاسکو برگزار شده است و طرح نهایی تهیه نشده است و طبعا مجوزی هم صادر نشده هست، گفت: دلواپس هستیم که عملیات عمرانی پلاسکو شروع شود ولی به علت عدم موافقت مراجع تصمیم گیر کار با مسئله مواجه شود و شاهد سرنوشتی شبیه گود برج میلاد باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | پروانه | پلاسکو | پروانه | شهرسازی | برج میلاد | ساختمان پلاسکو | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs